Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

26. 1. 2018 / Novinky / Václav Voráček
Václav Maštera (kvarta) zvítězil v okresním kole MO kategorie Z9!

Hrdějovický thriller

24. 1. 2018 / Novinky / Jiří Černý
Naši florbalisti vyhráli krajské kolo KB FLORBAL CHALLENGE a postoupili do Národního finále, které by se mělo konat 28. března v Praze.

Krajské kolo florbalu

22. 1. 2018 / Novinky / Lea Doudová
Dne 9.1. 2018 proběhlo v Týně nad Vltavou krajské kolo Sportovní ligy základních škol o Pohár ministra školství 2017/2018 ve florbalu. Celkem se zúčastnilo 8 škol. Mezi nimi i žáci Gymnázia Pierra de Coubertina Tábor. Ti nakonec skončili na 4. místě.

Výsledky volejbalového turnaje

22. 1. 2018 / Novinky / Petr Nývlt
20. ledna proběhl ve škole 13. ročník turnaje O pohář ředitele školy. Sešlo se celkem 15 družstev.

Výměna GPdC s madridskou IES Conde de Orgaz

22. 1. 2018 / Novinky / Zuzana Nováková
Už po druhé se naši studenti vydali na výměnný pobyt do Madridu!

Talent roku 2017

8. 1. 2018 / Novinky / Petr Nývlt
Soutěž Talent roku 2017 opět s hojnou účastí studentů Gymnázia Pierra de Coubertina. Všem sedmi vyhlášeným studentům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k úspěchu!!

Angličtinář roku - Best in English 2017

4. 1. 2018 / Novinky / Zuzana Nováková
Soutěže Angličtinář roku - Best in English 2017 se na konci loňského roku zúčastnilo 22 našich studentů. VŠEM ÚČASTNÍKŮM DĚKUJEME A BLAHOPŘEJEME!!!

Žlutým autobusem do Vídně za vánoční atmosférou

4. 1. 2018 / Novinky / Veronika Smetanová
V pondělí 11. 12. 2017 se 46 studentů naší školy v doprovodu paní učitelky Smetanové a Nekorjakové vydalo na zájezd do Vídně za vánočními trhy a atmosférou.

Sportovní klání a Pole Dance

23. 12. 2017 / Novinky / Lea Doudová
Poslední den před Vánoci proběhl školní turnaj ve florbale  a také seznámení s cvičením Pole Dance ...

Vánoční škola GPdC

22. 12. 2017 / Novinky / Petr Nývlt
V pátek 22. 12. proběhlo na naší škole sportovní klání (turnaj ve florbale), workshop Pole Dance, vánoční zpívání na schodech i setkání absolventů a současných studentů 3. a 4. ročníků.  Jak budou zpracovány záznamy, najdete zde další výstupy z této akce.

Další divadelní představení

18. 12. 2017 / Novinky / Marcela Simonová
V adventním čase se vybrané ročníky naší školy vypravily do Divadla Oskara Nedbala na různá představení.

Předvánoční program v pátek 22. 12. 2017

14. 12. 2017 / Akce / Petr Nývlt
První a druhé ročníky, kvinta, sexta, 3.A a 4.A budou mít florbalový turnaj ve velké tělocvičně a Workshop - Pole Dance pro děvčata v malé tělocvičně. Třetí a čtvrté ročníky, septima, oktáva, 5.A a 6.A se zúčastní besed s absolventy naší školy Absolventi & studenti.

Postup do krajského kola KB Floorball Challenge

8. 12. 2017 / Novinky / Lea Doudová
V pátek 8. 12. se družstvo studentů naší školy zúčastnilo okresního kola florbalového turnaje KB Floorball Challenge v Soběslavi. Družstvo chlapců, kterým "kryla záda" brankářka Tereza Loudínová, porazilo tři týmy. Obsadili tak 1. místo a vybojovali si postup na kraj. Termín krajského kola zatím není znám.

Eurolyra 2017

7. 12. 2017 / Novinky / Zuzana Nováková
V pondělí 4.12. se v Městské knihovně konal již 3. ročník recitační soutěže v cizích jazycích: Táborská Eurolyra. Jako každý rok i letos mělo GPdC svá “želízka v ohni”. V anglické části soutěže uspěli naši studenti na jedničku: Pavel Taušl získal v II. kategorii první místo, Tomáš Vaněk druhé, Kateřina Míková třetí. V I. kategorii uspěla dvojice Justýna Caisin s Kateřinou Horatlíkovou a Šimon Sůva.

Předávání bronzových a stříbrných medailí DofE

Ve středu 6.12. se skupina studentů GPdC účastnila slavnostní ceremonie předávání bronzových a stříbrných medailí DofE (Ceny vévody z Edinburghu).