Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Projektové dny

Projektové dny ve školním roce 2022/23

Přehled projektů 2022/2023
Přihlášky na projekty


Přehled projektů 2021/2022
Přehled projektů 2019/2020
Přehled projektů 2018/2019
Přehled projektů 2017/2018

Termín: 21. – 23. června 2023

Zveřejnění projektů: 13. února 2023 v 15:00

Přihlašování na projekty: 22. – 24. února 2023

 

I na závěr letošního školního roku jsou připraveny projektové dny. Opět si budete vybírat podle svého zájmu a zaměření z pestré nabídky předmětových komisí. Stejně jako v minulých létech budeme používat elektronické přihlašování, se kterým již máte zkušenosti. Hlavním úkolem tedy pro Vás bude dobře si nabízené projekty po jejich zveřejnění prostudovat a vybrat si ten, který bude Vašim zájmům nejbližší. Hlavním kritériem výběru by rozhodně nemělo být pouze to, na který projekt se zapsali kamarádi.

Na e-mailovou adresu, kterou máte uvedenu v Bakalářích, vám byly 15. února odeslány základní instrukce k přihlášení. V zájmu bezproblémového provozu projektových stránek během přihlašování jsme jako vždy zvýhodnili žáky s lepšími studijními výsledky. V čem spočívá výhoda, se dočtete v zaslaných instrukcích.

Pár základních informací:

  • Přihlásit se můžete pouze na základě přihlašovacích údajů, které Vám budou zaslány e-mailem.
  • Vámi zvolený projekt je možné do uzávěrky přihlašování změnit.
  • Aplikace eviduje počet zapsaných studentů a hlídá dosažení maximálního počtu účastníků projektu. Je tak zobrazován aktuální počet zbývajících volných míst. V případě dosažení stanoveného maximálního počtu účastníků se již daný projekt v nabídce pro přihlašování nezobrazí.
  • Studenti, kteří by při přihlašování narazili na nějaký problém, se mohou obrátit na Ing. R. Černého (kabinet IVT).
  • Studenti, kteří se účastní projektů s dřívějším termínem přihlášek (typicky vícedenní zájezdy do zahraničí), budou zapsáni koordinátory příslušných projektů (zápis se složením zálohy byl v dříve stanovených termínech).