Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Turnaj v roce 2023

18. ročník Novoročního turnaje Gymnázia Pierra de Coubertina

V sobotu 18. 3. 2023 se uskutečnil 18. ročník tradičního volejbalového turnaje pořádaný naší školou.

Celkem se přihlásilo 10 družstev. Byly vytvořeny 2 základní skupiny, které svá utkání odehrála v obou tělocvičnách gymnázia. Na základě umístění ve skupinách se pokračovalo v bojích o další pořadí. A tak se potkaly týmy na stejných místech, aby se rozhodlo, který bude lepší… K vidění byly kvalitní zápasy, družstva podávala skvělé výkony. Po vyrovnaných bojích nakonec zvítězilo družstvo ŠUSKY, které celým turnajem prošlo bez zaváhání a vítězný pohár jim právem patří.