Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Volitelné předměty

Volitelné předměty ve školním roce 2024/25

Přehled volitelných předmětů
Elektronické přihlášky

Nabídka volitelných předmětů na další školní rok je připravena, s jejím obsahem se můžete seznámit již nyní v níže uvedených dokumentech či v přehledu volitelných předmětů (viz odkaz v menu vpravo), stejně jako s návodem pro přihlašování na volitelné předměty

V týdnu od 18. do 22. března proběhla akce Studentského parlamentu Týden otevřených seminářů, v jejímž rámci mohli studenti vybírající si volitelný předmět na příští školní rok navštívit hodiny jednotlivých volitelných předmětů. Bližší informace k volitelným předmětům, které nebyly v letošním roce otevřené, můžete získat od jejich garantů.

Bližší informace k volitelným předmětům, které nebyly v letošním roce otevřené, můžete získat od jejich garantů.

 

První kolo přihlašování začalo v pondělí 25. března rozesláním přihlašovacích údajů a bylo uzavřeno ve středu 27. března ve 23:59:59 h.

Druhé kolo začalo v úterý 2. dubna po 16 h rozesláním informačních e-mailů o aktuálním stavu přihlášek a bylo uzavřeno ve čtvrtek 4. dubna ve 23:59:59 h.

 

Přihlašování na volitelné předměty bylo 5. dubna definitivně ukončeno. Všechny přihlášky byly potvrzeny v podobě, v jaké si je žáci vložili do přihlašovacího systému.

 

Případné dodatečné změny v přihláškách je možné učinit již jen na základě písemné žádosti adresované řediteli školy.