Příspěvky Nadačnímu fondu prostřednictvím GIVT

Od června 2019 je Nadační fond Gymnázia Tábor zaregistrován jako NF GYMNÁZIA Tábor na www.givt.cz, kde najdete přes 1 400 nejznámějších e-shopů – Booking.com, KnihyDobrovsky.cz, AboutYou.cz, flixbus.cz, mall.cz a mnoho dalších. Každý e-shop přispívá určité procento z Vašeho nákupu (1 % – 20 %).

Kdykoliv nakupujete na internetu, ať už se jedná o elektroniku, oblečení, jídlo, dovolenou nebo školní potřeby pro Vaše děti, můžete určité procento ze své útraty věnovat právě Nadačnímu fondu Gymnázia Tábor, aniž by Vás to stálo cokoliv navíc.
Je to velmi jednoduché:

1. Stačí, když před svým nákupem navštívíte portál www.givt.cz nebo si přidáte do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka, kterého můžete získat na adrese: givt.cz/aplikace
  2. Zde si jednoduše vyberete e-shop, na kterém se chystáte nakoupit a zvolíte, že chcete svým nákupem podpořit Nadační fond Gymnázia Tábor. Kliknete na tlačítko „zahájit nákup“.
  3. Na e-shopu nakoupíte, jak jste zvyklí a zaplatíte stejnou částku jako obvykle. Určité procento z této sumy ale tentokrát přispějete Nadačnímu fondu Gymnázia Tábor

V případě zájmu můžete zhlédnout krátký videonávod.

Pokud se na GIVT zaregistrujete, uvidíte i přehled Vašich příspěvků organizacím. Nakupovat a přispívat však lze i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.