Domů
Menu

Angličtina žádná dřina v Hlavatcích

3. 2. 2019 / Novinky / Pavla Trčková

Pololetní prázdniny a celý následující víkend strávilo 10 pedagogů našeho gymnázia ve vzdělávacím středisku v Hlavatcích na konverzačním kurzu angličtiny. 

Osm účastníků kurzu = pedagogů nejazykářů (učitelé biologie, chemie, češtiny, ZSV, dějepisu a tělesné výchovy) pod taktovkou dvou kolegyň angličtinářek absovlovalo nanečisto řadu situací, které mohou nastat v souvislosti se zahraniční výměnou - přijímáním partnera ze zahraničí v naší zemi. Víkend byl velmi intenzivní, plný různorodých aktivit, tvořivého nasazení účastníků i lektorek a také smíchu :-).

Mimochodem - dvě z uveřejněných fotografií vznikly jako výstup úkolu "Vytvořte reklamní foto (+ vymyslete popisek), které bude vyjadřovat atmosféru našeho kurzu". Popisky zde fotografie opatřovat nelze, tak si můžete tipnout, které fotky jsou těmi reklamami a jaké popisky asi tak mohly mít. 

Intenzvní kurzy angličtiny absovují naši učitelé za podpory projektu Šablony GPdC 2017 - 2019. Akreditovaný 24 hodinový intenzivní konverzační kurz proběhl pod hlavičkou spolku Ve škole i mimo ni, Hlavatce

 

Děkujeme lektorkám Evě a Petře a těšíme se na další díl pobytového intenzivního jazykového kurzu. 

 

Účastníci zájezdu (tedy pardon.... kurzu angličtiny)...