Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

14. ročník turnaje O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina

-
Fotogalerie28
27. 1. 2019 / Novinky / Zuzana Šmídová

V sobotu 26. ledna 2019 se uskutečnil 14. ročník turnaje O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina.

Celkem se přihlásilo 13 družstev. Byly vytvořeny 3 základní skupiny, které svá utkání odehrály v obou tělocvičnách gymnázia a na Stadionu Míru...

Vítězové skupin postoupili do finále „A“ o 1.– 3. místo, týmy na druhých místech vytvořily finále „B“ o 4. -6. místo. K vidění byly kvalitní zápasy, družstva podávala skvělé výkony. Po vyrovnaných bojích nakonec zvítězilo družstvo Prima rodiče, které celým turnajem prošlo bez zaváhání a vítězný pohár jim právem patří.