Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Kalendárium GPdC Tábor

Vážení návštěvníci našeho webu,

každý rok při příležitosti opakujících se významných událostí googlím často jejich vznik, význam, zakladatele... Každý rok si říkám, že si to budu příště pamatovat, ale stejně po roce opět googlím :-).

Naposledy mě zaujal krásný věnec na dveřích naší školy, který mi připomněl blížící se Dušičky. Při opětovném hledání informací mně došlo, že by nebylo špatné, kdyby ke mně tyto informace přicházely nějak automaticky, bez hledání...

Dali jsme proto s kolegy dohromady seznam významných dnů a rozhodli se, že pro ty, které to bude zajímat, budeme dělat Kalendárium GPdC Tábor. Jednotlivé významné dny Vám budou přibližovat v krátkých textech učitelé z naší školy.

Na této stránce Vám budeme postupně přinášet články o významných dnech roku. Pokud chcete dostávat články na Váš email, napište nám na skola@gymta.cz. K odběratelům se lze přidat kdykoliv :-), starší články najdete zde, nové Vám rádi pošleme!

 

 

 

 

 

Pokud chcete zrušit zasílání článků, napište si o zrušení na email: skola@gymta.cz