Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Ceremonie v Příbrami

   Dne 16. 2. se v Příbrami konala bronzová a stříbrná ceremonie pro účastníky DofE ze čtyř krajů. Dofáci z Jihočeského, Karlovarského, Plzeňského a části Středočeského kraje byli prvními, kteří dostali ocenění v takzvaném rostoucím papíře. Ten pak mohou vložit do hlíny, zalít vodou a z papíru vyrostou luční květiny. 

 -
 -
Fotogalerie2

Před ceremonií si pro nás DofE společně s městem Příbram připravili poznávací tour Příbramí, kde jsme plnili zadané úkoly a měli možnost potkat lidi z jiných škol. Mezitím naši vedoucí i vedoucí z jiných škol sdíleli své zkušenosti a navzájem se inspirovali ve vedení programu. Celá akce se konala v nádherné aule Základní školy Jiráskovy sady. Připraven pro nás byl mňamózní raut z místního bistra a foto koutek, kde jsme si užili asi nejvíce zábavy. Připojili se k nám i redaktoři z místního tisku a celý den zaznamenali. Na konci ceremonie vystoupil i náš student Adam z oktávy a předvedl nacvičenou karate sestavu. Z naší školy bylo oceněno přes patnáct studentů a den jsme si moc užili.

 -
 -
Fotogalerie2