Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Dofe Road Show

DofE road show

Vyvrcholením plnění programu DofE bývá pro účastníky slavnostní ceremonie. Setkají se na ní s úspěšnými účastníky z ostatních místních center DofE v České republice a dalšími zajímavými lidmi, např. i veřejně známými osobnostmi. Z rukou patronů DofE pak převezmou medaile a certifikáty. Ceremonie se navíc pořádají v tak exkluzivních prostorách, jako je např. Staroměstská radnice v Praze. A neméně oblíbenou částí programu bývá i bohatý raut na závěr :-)

 -
Fotogalerie1

 

Toto vše však není v současné době (listopad 2020, pozn. redakce) bohužel možné. Jenže národní kancelář DofE to tak nenechala a s novou výzvou si poradila po svém. Rozhodli se uspořádat slavnostní prosincovou ceremonii v online režimu. A aby ocenění účastníci o své zasloužené medaile nepřišli, vyrazili výkonný ředitel DofE Tomáš Vokáč a regionální manažer pro Jihozápadní Čechy Josef Nový na okružní jízdu po místních centrech. Medaile pak za účastníky převzali ředitel naší školy Petr Nývlt a koordinátorka místního centra Petra Nagyová.

Eva Kotrčková

 -
Fotogalerie1