Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Eurolyra

Letos už počtvrté pořádalo GPdC ve spolupráci s Městskou knihovnou Táborskou Eurolyru - recitační soutěž v cizích jazycích (Aj, Fr, Nj, Šp).

V knihovně se tentokrát utkalo na 70 soutěžících, v Divadle Oskara Nedbala bylo posléze ve dvou kategoriích vyhlášeno celkem 25 oceněných. V porotě zasedly jak známé tváře, tak hosté noví, z Americké ambasády v Praze přijel pan Mike Baugh, kterému v porotě anglického jazyka pomáhala letošní ambasadorka soutěže Do Thu Trang a Hana Zahradníková ze spřízněného nakladatelství Argo. Studenti GPdC úspěšně školu reprezentovali, ve španělštině a francouzštině a španělštině dokonce získali první místo, velmi pěkná umístění získali i v ostatních jazycích. Celé soutěžní dopoledne se neslo v milé, příjemné atmosféře a jak organizátoři, tak účastníci se shodli, že už se nemohou dočkat "půlkulatého" příštího ročníku, který se chystá na 9.12. 2019. 

 

https://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky?fbclid=IwAR1z4GGjRp8qiBsGqmbNLqUsd6gLy5TXAtwcEgpWfAEmz7tJdwBccAh_HJY 

www.taborska-eurolyra.cz 
 
https://= /taborskaeurolyra/