Poprvé v historii bylo předáno 31. března ocenění DofE pro školy, kde neváhají a věnují svůj čas rozvoji mladých lidí v rámci programu DofE.

29. 3. 2022 / Akce / Lea Doudová
Letošní zima konečně přála lyžařským kurzům. V období 27. 2. - 26. 3. 2022 zorganizovala předmětová komise Tělesné výchovy 4 lyžařské kurzy pro 7 tříd.

Okresní kolo základních škol v basketbalu

29. 3. 2022 / Akce / Jiří Černý
Dne 28. 3. se uskutečnilo okresní kolo v basketbalu žáků 8. a 9. tříd. Pořadatelství turnaje pod vysokými koši se ujala naše škola, a tak naše tělocvična po určité odmlce zase ožila naplno sportem. Prostě sportovní šrumec na palubovce a divácký šrumec v hledišti – a tak to má být.

Jsme s Ukrajinou

25. 2. 2022 / Akce
S napětím, obavou a lítostí sledujeme válku prezidenta Ruské federace.

DÍVČÍ FLORBALOVÉ VÍTĚZSTVÍ

19. 2. 2022 / Akce
Dne 16.3.  se naše gymnáziu účastnilo okresního kola ve florbale. Náš skvělý tým sehrál 5 utkání z nichž jsme 2 remizovali a 3 vyhráli. Dívky měly skvělý tým, výborně mezi sebou komunikovaly a spolupracovaly.

BRONZOVÉ ÚTERÝ ALIAS FLORBALISTÉ NA MEDAILOVÉ VLNĚ

16. 2. 2022 / Akce / Jiří Černý
Naši úspěšní florbalisté ze SUBTERRA CUPU rozehráli další florbalovou akci, tentokrát pod záštitou AŠSK. Turnaj se konal 15. 2. ve sportovní hale TJ MAS Sezimovo Ústí.

Václav Maštera opět zlatý

15. 2. 2022 / Akce / Eva Novotná
- tentokrát zvítězil tento student oktávy v krajském kole matematické olympiády kategorie A! Navíc byl ještě na stříbrném stupínku v kategorii programování.

Skvělý úspěch ve Fyziklání

14. 2. 2022 / Akce / Eva Novotná
dosáhlo družstvo studentů ve složení Václav Maštera, Matěj Volf, David Mendl, Šimon Basik a Soňa Mazancová.

Národní plán obnovy - doučování

3. 2. 2022 / Akce / Petr Nývlt
Na naší škole probíhá doučování v rámci programu Národní plán obnovy.

Další skvělá florbalová jízda

2. 2. 2022 / Novinky / Jiří Černý
Po listopadovém vítězství v okresním kole florbalového SUBTERRA CUPU se naši žáci představili na krajském pokračování tohoto turnaje, které se uskutečnilo 1. února v Hrdějovicích u Českých Budějovic.

Krajské kolo fyzikální olympiády - máme vítěze

2. 2. 2022 / Akce / Eva Novotná
Dne 19.1.2022 se konalo v Českých Budějovicích krajské kolo fyzikální olympiády kategorie A, ve kterém s velkým náskokem zvítězil Václav Maštera z oktávy, a stal se zároveň úspěšným řešitelem. Držíme palce do ústředního kola!!

Okresní kolo MO kategorie Z9

27. 1. 2022 / Akce / Eva Novotná
ovládli studenti kvarty z naší školy. Tři obsadili stupně vítězů, další dva se stali úspěšnými řešiteli.