Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Soutěž v plavání a florbalu

28. 11. 2017 / Novinky / Lea Doudová

Vítězství dívek kategorie středních škol v plavání a sedmé místo chlapců 6. - 7. tříd na florbalovém turnaji.

Plavání

V okresním kole plavání obsadilo družstvo dívek ve složení Šedivá, Križanová, Jůzová, Rudová, Plocová a Kaczorová první místo v kategorii středních škol. V kategorii 8. - 9. třída byly dívky třetí (Kučerová, Šimáková, Břízová, Dilmaghani, Říhová, Mrázková) a v kategorii 6.-7. třída obsadily čtvrté místo (Civínová, Hjecmanová, Nerudová, Žilavá, Pavlišová, Zídková). V kategorii chlapců středních škol obsadilo družstvo ve složení Stuchlík, Javorský, Štébr, Pípal, Novotný a Fořt třetí místo.

Kompletní výsledky

Florbal

21. listopadu sehráli v hale TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí studenti primy a sekundy šest zápasů ve florbale. V silně obsazeném turnaji, který byl kvůli účasti dvanácti družstev rozdělěn na tři skupiny, obsadili chlapci celkově sedmé místo.