Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Exkurze kurzu angličtiny do Britského centra

 -
Fotogalerie1
9. 11. 2021 / Novinky / Zuzana Nováková

Studenti semináře přípravného kurzu angličtiny na mezinárodní zkoušky ze třetích i čtvrtých ročníků využili příležitost a vydali se s námi na exkurzi do Britského centra při Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.

Hlavním důvodem návštěvy centra je získání co nejvíce informací o zkouškách a certifikátech na úrovni B2 a C1. Nejenže nám vlídné pracovnice centra pod vedením paní Šamalíkové podaly podrobné informace a zodpověděly nám všechny dotazy, ale navíc byli všichni studenti i zkušebně otestováni, aby si ověřili svou momentální jazykovou úroveň a zjistili, na čem musí zapracovat, aby uspěli, až se rozhodnou složit zkoušky naostro.

Studenti se navíc seznámili s fungováním centra, dozvěděli se o možnostech účastnit se přednášek pro širokou i odbornou veřejnost a  využívat knihovnu anglické odborné literatury i beletrie. Všichni jsme zhodnotili naši exkurzi jako velmi užitečnou.

 -
Fotogalerie1