Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Republikové finále SAP

 -
Fotogalerie1
14. 10. 2021 / Novinky

Ve středu, 13. 10. zamířila do Prahy brzkým ranním vlakem výprava dívek z našeho gymnázia, za účelem účasti na republikovém kole středoškolského poháru v atletice. Po roční kovidové pauze se na stadionu v Edenu opět sešly ty nejlepší týmy z celého Česka, mezi které už GPdC neodmyslitelně patří.

I přes studené počasí, vítr a dokonce zranění jedné z děvčat se naší malé, osmičlenné, výpravě podařilo skončit na celkově čtvrtém místě. Mezi nejlepší výkony patřilo 1. Místo Adély Černé ve vrhu koulí, 2. Místo Sáry Říhové v nejrychlejším rozběhu běhu na 200m a 3. místo Barbory Hesové v běhu na 800m. Konec soutěže byl lehce hořkosladký, protože pro mnohé z nás šlo o poslední ročník poháru, kterého jsme se mohly zúčastnit, ale budeme doufat, že nové žačky a žáci se vrhnou na atletiku s takovým nadšením, jako my a udrží skvělou pověst naší školy.

 Autor: Adéla Černá

Všem dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

 -
Fotogalerie1