Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Zahájení školního roku 2021/2022

22. 8. 2021 / Novinky / Petr Nývlt

Školní rok zahájíme tradičně 1. září první vyučovací hodinou.

Vzhledem k trvajícím mimořádným opatřením MZDr proběhne stejně jako před prázdninami testování a to ve třech termínech (1. září, 6. září a 9. září). Plně očkovaní, studenti po COVIDu a studenti, kteří mají test ze zdravotnického zařízení se netestují. 

Otestovaní studenti v hodinách nenosí respirátor. Povinnost jej nosit je pouze na chodbách mimo vyučovací hodiny. Netestovaní, neočkovaní a žáci, kteří neměli COVID, musí nosit respirátor po celou dobu vyučování, mají zakázaný zpěv a TV v budově školy. Žáci s příznakem onemcnění mají vstup do školy zakázán. Všichni musí dbát na osobní hygienu v souvislosti s šířením onemocnění COVID. Zejména používat desinfekci rukou a udržovat bezpečnou vzdálenost cca 1,5 m od ostatních pokud nebudou mít nasazen respirátor.

Další informace k provozu škol najdete v Manuálu MŠMT. Další informace také budeme aktualizovat zde, na této webové stránce.

 

První ročníky se účastní naplánovaných adaptačních kurzů.

  • Prima - od pondělí do čtvrtka30. srpna (začátek ve škole)
  • 1. A - středa 1. září až pátek 3. září
  • 1. B - pondělí 6. září až středa 8. září
  • 1. C - středa 8. září až pátek 10. září

 

Sportovní kurz 4. ročníků

  • Termín od neděle 5. září do pátku 10. září.
  • Umožněn jen tastovaným, očkovaným,nebo po nemoci.

 

Obědy

Obědy po dobu reknstrukce stravovny budou dodávány ze Střední zemědělské školy. Další informace zde.