Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Sportovní soutěže ve stolním tenise a házené

6. 11. 2017 / Novinky / Jiří Černý

Na začátku listopadu se naše družstva zúčastnila dvou turnajů. Okresního kola ve stolním tenisu a krajského a okresního přeboru v házené žáků středních škol. Naši žáci sehráli vyrovnané zápasy; ve stolním tenise obsadili 4. místo, v házené tým Gymnázia Tábor vybojoval pěkné 2. místo v rámci hodnocení okresu a 3. místo v hodnocení Jihočeského kraje...

Stolní tenis

Dne 1. 11. 2017 proběhlo v herně zimního stadiónu v Táboře okresní kolo ve stolním tenisu žáků středních škol. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 týmů. Naši žáci sehráli vyrovnané zápasy a obsadili celkové 4. místo.

 Házená

Dne 2. 11. 2017 se konal krajský a okresní přebor v házené žáků středních škol. Tradičním místem konání je již několik let sportovní hala TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí. Tým naší školy byl poskládán ze sportovních šikulů a nadšenců, kteří měli zájem se s tímto krásným sportem seznámit blíže. V samotném průběhu turnaje se naši žáci stále více sehrávali, což bylo znát i na celkovém herním projevu. Nakonec si tým Gymnázia Tábor vybojoval pěkné 2. místo v rámci hodnocení okresu a 3. místo v hodnocení Jihočeského kraje.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.