Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

15. ročník turnaje O pohář ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina

26. 1. 2020 / Novinky / Zuzana Šmídová

V sobotu 25. ledna 2020 se uskutečnil 15. ročník turnaje O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina.

Celkem se přihlásilo 12 družstev. Byly vytvořeny 3 základní skupiny, které svá utkání odehrály v obou tělocvičnách gymnázia. Vítězové skupin postoupili do finále „A“ o 1.– 3. místo, týmy na druhých místech vytvořily finále „B“ o 4. -6. místo. K vidění byly kvalitní zápasy, družstva podávala skvělé výkony. Po vyrovnaných bojích nakonec zvítězilo družstvo Sebranka, které celým turnajem prošlo bez zaváhání a vítězný pohár jim právem patří.