Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Vánoční společensko-florbalový turnájek

 -
Fotogalerie28
20. 12. 2019 / Novinky / Jiří Černý

Dne 20. 12. se na naší škole uskutečnil tradiční vánoční florbalový turnaj, kterého se účastnili středoškoláci 1. a 2. ročníků.

Do akce naskočilo 8 tříd, které se činily jak na hřišti, tak v hledišti a prokázaly velkou nápaditost při tvorbě týmových kostýmů, fanouškovských transparentů a pokřiků.

Turnajové zápasy nabídly pozoruhodné sportovní momenty a mnohdy i vyrovnaná dramatická klání. Celkovým vítězem turnaje se stal zaslouženě tým REPRE FRANCOUZSKÝ SEKCE (neboli 4. A), který předváděl strojově přesné a pohledné kombinace. Stříbrnou příčku obsadila JEŽÍŠKOVA 110, což parta sportovních sympaťáků z 2. B. Bronzové medaile po dramatickém boji brala senzační parta z 2. C – neboli JIRKOVI KONĚ. Toliko ze světa výkonnostních čísel. Mnohem důležitější je, že se celý turnaj nesl v přátelské atmosféře a i vypjaté herní situace ustáli všichni borci a borkyně s grácií a lehkostí.

Děkujeme všem týmům, fanouškům, rozhodčím, spíkrovi, hosteskám a asistentkám za to, jak k této vánoční akci přistoupili a  zpříjemnili nám všem páteční předvánoční dopoledne.

PŘEJEME VÁM POHODOVÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2020.

 -
Fotogalerie28