Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Finále SAP v Ostravě

12. 12. 2019 / Novinky

Dne 5.12. 2019 se konal již 38. ročník finále Středoškolského atletického poháru, do kterého jsme se jako tým dívek GPdC kvalifikovaly.

 

Jelikož se finále konalo v Ostravě a Ostrava je celkem daleko, už den před závody jsme nastupovaly společně s dalšími třemi týmy do autobusu, abychom si užily téměř sedmihodinovou (a podle mě dost nepohodlnou) cestu. To bylo potom vyváženo luxusním hotelem, ve kterém jsme byly ubytovány. Ještě ten večer proběhla taktická porada s hochy z táborské průmyslovky. 

Samotné závody se potom také vydařily. Některým z nás se podařilo překonat své osobní rekordy a myslím, že jsme dokázaly, že ze sebe dokážeme vydat maximum a že na takovýchto akcích máme co dělat. I když naše snažení skončilo celkovým jedenáctým místem, soutěž jsme si užily. Myslím si, že v rámci zlepšení v umístění oproti minulému roku, můžeme příště počítat, kdo ví... možná s první desítkou?

                                                                                          Z deníku Adély Černé :-)

 

Osobní rekordy:

800 m - Barbora Hesová - 2:17,0; Eliška Říhová - 2:30,24

koule - Adéla Černá - 10,88 m

výška - Nikola Rejlková - 145 cm

 

Foto: Milan Gattringer