Domů
Menu

Naši žáci úspěšně reprezentovali na turnaji ve futsalu

6. 4. 2018 / Novinky / Jiří Černý

Ve dnech 4. a 5. 4. 2018 se konal okresní přebor ve futsalu žáků středních škol. Celý turnaj se odehrál ve sportovní hale TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí za účasti 12 týmů a žáci naší školy se opravdu neztratili.

Ve dnech 4. a 5. 4. 2018 se konal okresní přebor ve futsalu žáků středních škol. Celý turnaj se odehrál ve sportovní hale TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí za účasti 12 týmů. Žáci naší školy poskládali dva týmy, které se prezentovali technickou, ale i fyzicky náročnou hrou. Oba týmy odehrály svou část turnaje ve čtvrtek a počínaly si velmi zdatně. Tým zkušených mazáků, hrajících v tradičních červeno-černých dresech, ani jednou neprohrál, obdržel pouze 4 góly a zaslouženě vyhrál. Druhý tým, složený převážně z mladých junáků z větrovské líhně se také činil a vybojoval krásné 3. místo. 

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.