Lyžařské kurzy
První dva týdny v lednu pro běhly 3 lyžařské kurzy. Jako první odjely do Pece pod Sněžkou třídy 2.C a 3.A. Po týdnu je vystřídaly třídy 2.B a V5.G a současně s nimi, ale v Rakousku, si užívali lyžování studenti 3. - 4. ročníků na výběrovém kurzu.
Níže krátká zpráva o kurzu od Josefíny Váchové z 2.B.
Dne 10. 1. 2026 jsme se společně s třídou V5.G rozloučili s rodiči a odjeli na lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. První den byl věnován výcviku na běžkách, během něhož nechyběly pády ani spousta smíchu. Po celodenním výletu na běžkách, plném krásných výhledů, jsme se rozdělili do družstev podle našich dovedností. Každý den jsme vyráželi na sjezdovku, kde jsme zdokonalovali techniku jízdy.
Večery byly věnovány společným aktivitám, při kterých panovala skvělá nálada a zábava. Lyžařský výcvik tak nebyl pouze o sportu, ale také o společně prožitých zažitcích.


