Domů
Menu

Předvánoční program v pátek 22. 12. 2017

14. 12. 2017 / Akce / Petr Nývlt

První a druhé ročníky, kvinta, sexta, 3.A a 4.A budou mít florbalový turnaj ve velké tělocvičně a Workshop - Pole Dance pro děvčata v malé tělocvičně. Třetí a čtvrté ročníky, septima, oktáva, 5.A a 6.A se zúčastní besed s absolventy naší školy Absolventi & studenti. O velké přestávce proběhne Zpívání na schodech - pásmo vánočních koled v podání žáků a učitelů naší školy.

Vánoční "Zpívání na schodech"

Vystoupení žáků a učitelů školy ve vestibulu školy o velké přestávce od 10:25 do 10:45. Vítáni všichni studenti. Pro zpívající zde naleznete noty a texty koled ke stažení.

Texty a noty ke stažení

Program pro 1.B, 1.C, 2.B, 2.C, V5.G, V6.G, 3.A a 4.A

1. Florbalový turnaj smíšených družstev.

Zahájení turnaje: 7:55

Ukončení turnaje: 12:20

Přihlášky: písemně a jmenovitě do rukou prof. Jiřího Černého, kabinet TV2 u posilovny

Družstva: maximálně 10 hráčů na soupisce, hrají 4 hráči/hráčky plus brankář(ka), počet děvčat na hřišti ani soupisce není omezen

2. Workshop - Pole Dance 

Program workshopu zajišťuje Irbis Acrobatics. Workshop je určen pouze pro dívky.

8:00 - 10:15 pro třídy 1.B, 1.C, V5.G, 3.A

10:45 - 12:20  pro třídy 2.B, 2.C, V6.G, 4.A

Na workshop Pole Dance je nutné se přihlásit do úterý 19. prosince 12:00 hodin. Součástí workshopu je jak ukázka cvičení, tak vyzkoušení si tohoto dnes velmi moderního cvičení. Nutný cvičební úbor.

Nesportující studenti mají výuku podle rozvrhu, který bude určitě upravený. Sledujte nástěnku suplování! Po dohodě s vyučujícími je možné jít fandit svým spolužákům na florbalový turnaj.

Program pro 3.B, 3.C, 4.B, 4.C, V7.G, V8.G, 5.A, 6.A

Absolventi & studenti

1. hodinu všichni studenti budou ve své kmenové třídě - třídnické práce, příprava na besedy, kontrola případně úpravy přihlášek...

2. až 5. hodina besedy ve třídách dle rozpisu. Každý žák se napíše na 4 besedy od druhé do páté vyučovací hodiny.

Rozpis ke stažení 

Zde se přihlašujte na jednotlivé besedy. Kromě několika více specializovaných besed jako je např. Univerzita obrany v Brně, Filmová akademie v Písku, atp. se každá beseda opakuje 2x. Některé VŠ opakujeme 4x ale střídáme různé fakulty. Pečlivě vybírejte :-)

Cílem besed je seznámit studenty gymnázia s danými VŠ. Předat know-how pro její zdárné studium, zvládnutí zkoušek... Někteří besedující jsou již absolventi i vysokých škol. Zaměří se tedy také na praktické informace o tom, jak jim jejich studium VŠ pomohlo při hledání zaměstnání.

Do školy přijede Stanislav Fořt, který dnes studuje doktorský program fyziky na Stanford University USA (absolvent Trinity College, University of Cambridge). Bude přítomna i jeho sestra Lucie Fořtová, která v současnosti studuje fyziku na Imperial College London. Zajímavá může být pro studenty bilingvního studia beseda s Matějem Krausem studujícím ekonomické právo - Univerzita Sciences v Paříži. V nabídce jsou lékařské fakulty, ČVUT, VŠE, "Práva", zubní lékařství, veterinární lékařství, FSV, FHS a další.

Přihláškový formulář Nyní se lze přihlásit i bez google účtu!

Přihlášky od čtvrtka 14. prosince 17:00 hodin do úterý 19. prosince 12:00 hodin. Prosíme o včasné zapsání všech žáků 3. a 4. ročníků.

 6. a 7. hodina - obědy (dle rozpisu) a závěrečná Vánoční třídnická hodina.

 

Studenti výše neuvedených tříd (V1.G - V4.G, 1.A, 2.A) mají výuku podle rozvrhu, který bude určitě upravený. Sledujte nástěnku suplování! Po dohodě s vyučujícími je možné jít fandit svým spolužákům na florbalový turnaj. Případně s třídním učitelem mít Vánoční besídku.