Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Naši chlapci zvítězili v okresním kole ve fotbale středních škol

25. 4. 2023 / Akce

Mimořádného historického úspěchu dosáhli naši chlapci (vlastně někteří již chlapi) na turnaji táborských středních škol ve fotbale, které proběhlo 20.4. 2022 na Soukeníku.

Vyhráli okresní kolo, porazili i těžké soupeře z OA a ze SPŠ z Tábora a postoupili do krajského kola!!!

Družstvo ve složení: Kryštof Doucha – kapitán, Vojta Prokop, Ondřej Hornát, Pavel Medek, Adam Smrž, Daniel Psota, Petr Dvořák, Ondra Vokoun, Jakub Mejta, David Fara, Antonín Tyl, Tomáš Padrtka – brankář, Vojtěch Novák a Alex Spálenka, dokázalo porazit všechny soupeře a se skóre 9:0 se stali jasně nejlepšími účastníky turnaje. Jakub Mejta se 7 góly byl nejlepší střelec a Tomáš Padrtka s vychytanou nulou nejlepší brankář.

Ještě je nutno vyzdvihnout výkony „Vokyho“ - kouzelníka na hrotu, Adama Dvořáka a Ondřeje Hornáta - pevné jistoty v obraně, neúnavně sprintujícího Adama Smrže a kapitána Kryštofa Douchu, který perfektně organizoval hru našeho týmu. Nesmím zapomenout také na výkon Davida Fary jako koncového hráče.   

Výsledky si můžete prohlédnout ve fotogalerii a pohár vítězů v bufetu nad pultem.