Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Ocenění Lady Louise Abrahams pro DofE školy

 -
 -
 -
 -
Fotogalerie4
4. 4. 2022 / Akce

Poprvé v historii bylo předáno 31. března ocenění DofE pro školy, kde neváhají a věnují svůj čas rozvoji mladých lidí v rámci programu DofE.

Ceny nesou jméno Lady Louise Abrahams, která stála za tím, že se DofE v České republice objevilo již v roce 1995. Cenu převzal ředitel školy v Senátu Parlamentu ČR ve Valdštejnském paláci. Oceněny byly 4 vzdělávací instituce v ČR, naše gymnázium byla jedna z nich. Cenou je v podobě skleněného "jablka poznání".

Cenu jsme převzali díky skvěle fungujícímu programu DofE na naší škole, který vedou kolegové PhDr. Petra Nagyová, Mgr. Eva Kotrčková, Mgr. Zuzana Nováková, Mgr. Stanislava Tomková, Mgr. Martina Černá, PhDr. Jiří Kálal a Mgr. Kateřina Kubešová.

Dopoledne se pod záštitou 1. místopředsedy Senátu Parlamentu ČR Jiřího Růžičky uskutečnilo slavnostní Forum neformálního vzdělávání. Na konferenci se setkalo přes 140 učitelů, ředitelů a expertů na práci s mládeží a vzdělávání z celé České republiky. Tématem konference byl přínos neformálního vzdělávání a získávání širokého spektra měkkých dovedností. Fotky z události najdete na webu DofE.

 

 

 -
 -
 -
 -
Fotogalerie4