Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

16. ročník volejbalového turnaje GPdC

25. 10. 2021 / Akce / Zuzana Šmídová

V sobotu 23. října 2021 se uskutečnil odložený 16. ročník volejbalového turnaje dříve zvaného O pohár ředitele Gymnázia Pierra de Coubertina.

Celkem se přihlásilo 10 družstev!

Byly vytvořeny 2 základní skupiny, které svá utkání odehrály v obou tělocvičnách gymnázia. Na základě umístění ve skupinách se pokračovalo v bojích o další pořadí. A tak se potkaly týmy na stejných místech, aby se rozhodlo, který bude ten lepší… K vidění byly kvalitní zápasy, družstva podávala skvělé výkony. Po vyrovnaných bojích nakonec zvítězilo družstvo ŠUSKY, které celým turnajem prošlo bez zaváhání a vítězný pohár jim právem patří.