Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Poznej a chraň

8. 10. 2021 / Akce / Eliška Turecká

Ochraňuj a poznávej a nikdy se nevzdávej! Oba poháry z Poznej a chraň jsou zase v držení naší školy!

 

V sobotu 2.10. se žáci z primy, sekundy, tercie a kvarty zúčastnili soutěže "Poznej a chraň" pořádané Českým svazem ochránců přírody v Táboře. V okolí Harachovky zdolávali náročný terén, čelili útokům vos, poznávali živé i neživé a odpovídali na nejrůznější biologické otázky. A protože připraveným štěstí přeje, obsadila družstva naší školy první a druhé místo v kategorii Mladší a první místo v kategorii Starší. Gratulujeme !

A děkuje studentů kvinty a sexty, kteří pomáhali s přípravou trasy a obsluhou stanovišť!