Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Zeptejte se Kovyho

10. 3. 2021 / Akce / Eva Kotrčková

Ve středu 10. března se k nám na obrazovky v MS Teams připojil Karel Kovář alias Kovy, známý youtuber a influencer. Velmi živé diskuse se zúčastnilo na 173 našich studentů a také několik vyučujících GPdC.

Youtube Kovy

Kovy se nemusel moc dlouho představovat, takže se hned pustil do odpovídání na otázky. A že jich bylo! Hodně otázek se točilo pochopitelně kolem youtube a komunikace na sítích, jak se vyrovnat s tzv. „haty“, jak upoutat pozornost a neztratit sám sebe či zda se dá youtuberstvím uživit. Kovy odpovídal jako o závod a občas se podělil i o životní lekce, které dostal. Třeba že je dobré rozlišovat mezi kritikou a nenávistným komentářem, poznat ověřenou informaci od fake news, obzvlášť na internetu totiž platí staré známé „důvěřuj, ale prověřuj“, a že se prostě za každých okolností vyplatí investovat do sebe a využít i třeba nedobrovolně získaný čas v době lockdownu k tomu se něco nového naučit.

Díky všem za příjemné vytržení z reality online dnů!