Domů
Menu
Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

A tuhle znáš ?

20. 1. 2020 / Akce

Znám! Známe! Teď už známe! Jde o přehlídku interpretace textů, přeci. Více o ní píše paní učitelka Romana Loudínová.

Otázka, která otevřela letošní postupovou přehlídku interpretace textů, přilákala úctyhodný počet studentů všech ročníků naší školy. Připravili si prezentace textů oblíbených autorů tak, jak to vnímají oni. Novinkou bylo vystoupení učitelů naší školy. Rozhodli se podpořit odvahu a nasazení těch, kteří byli ochotni obětovat volný čas a energii odpoledni věnovanému recitaci.

Přátelskou, inspirativní a neopakovatelnou atmosféru podtrhlo skvostné hudební vystoupení Štěpánky Nekorjakové a Honzy Váni.

Držme palce studentům, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole recitační soutěže: Barboře Kolářové, Anně Přesličkové, Elišce Náprstkové, Eleně Sofii Jandové a studentům, kteří vyslyší doporučení poroty pokračovat v krajské postupové přehlídce v recitaci pro střední školy, která proběhne v Třeboni. Bude to Rozálie Špallová, Klára Kocová, Jana Másílková či Šimon Koukal? Nechme se překvapit!

Romana Loudínová