Domů
Menu

SRDCE JAKO ZVON, PLÍCE JAKO SKLÁŘ

27. 9. 2019 / Akce / Jiří Černý

Ve čtvrtek 26. září se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Toto tradiční podzimní dostaveníčko, které měrou vrchovatou testuje fyzické a morálně volní vlastnosti všech zúčastněných vytrvalců, proběhlo již v podzimem zbarvující se krajině a téměř za ideálních povětrnostních podmínek. 

První do závodu odstartovaly dívky a čekala na ně 2 kilometry dlouhá a zároveň členitá a místy kluzká trať. Naše dívky v závodě dominovaly a vyhrály soutěž týmů. A teď k našim běžkyním konkrétně: Eliška Říhová celý závod vyhrála a nová akvizice Barbora Hesová obsadila 2. místo. 

Hoši se vydali na čtyřkilometrovou trať hned po doběhu dívek. Soustředěné tváře na startu slibovaly svižný závod a vyrovnanou podívanou. Naši žáci se ujali tempa hned po startu a celý závod také ovládli. Mezi jednotlivci zvítězil Marin Barták a hned za ním doběhnul Jirka Stuchlík.

Naši hoši a děvčata předvedli velký fyzický a morální potenciál a zaslouženě vyhráli a postoupili na krajské kolo, které se uskuteční 9. října v Jindřichově Hradci.

Velká gratulace, uznání a poděkování patří všem našim žáků, kteří se závodu zúčastnil a skvěle reprezentovali naší školu.