Domů
Menu

Projektové dny

Přehled projektů
Přihlášky na projekty

Projektové dny ve školním roce 2017/2018

Termín: 20.–22. června 2018

Zveřejnění projektů: 23. 2. 2018

Přihlašování na projekty: od 7.–14. 3. 2018

 

Stejně jako v uplynulých letech i letos jsou pro vás připraveny na závěr školního roku projektové dny. Opět si budete vybírat podle svého zájmu a zaměření z nabídky předmětových komisí. A nabídka je opravdu lákavá. S elektronickým přihlašováním již máte zkušenosti a zbývá Vám tedy pouze dobře vybrat.

Pokud jste svému třídnímu učiteli zadali platnou e-mailovou adresu, budou vám na ni doručeny základní instrukce k přihlášení. Z hlediska bezproblémového provozu projektových stránek při přihlašování jsme zvýhodnili žáky s lepšími studijními výsledky. V čem spočívá výhoda, se dočtete v zaslaných instrukcích.

Pár základních informací:

  • Přihlásit se můžete pouze na základě přihlašovacích údajů, které vám budou zaslány e-mailem.
  • Vámi zvolený projekt je možné do uzávěrky přihlašování změnit.
  • Aplikace eviduje počet zapsaných studentů a hlídá dosažení maximálního počtu účastníků projektu. Je tak zobrazován zbývající počet volných míst. V případě dosažení stanoveného maximálního počtu účastníků se již daný projekt v nabídce pro přihlašování nezobrazí.
  • Studenti, kteří by při přihlašování narazili na nějaký problém, se mohou obrátit na Ing. R. Černého (kabinet IVT).
  • Studenti, kteří se účastní projektů Zájezd do Štrasburku (Alsasko), Válečná a poválečná tvář Berlína a Poznávací zájezd do Anglie, budou zapsáni vedoucími příslušných projektů (zápis se složením zálohy byl v dříve stanovených termínech).

Pozorně si nabízené projekty prostudujte a následně si vyberte nejen ten, který bude mít váš nejlepší kamarád, ale projekt, který vás tematicky zaujme a bude vám přínosem i v dalším studiu.