Facebook Gymnázium Tábor Instagram Gymnázium Tábor Youtube kanál Gymnázia Pierra de Coubertina Padlet GPdC – prezentace studentských prací a úkolů zejména z distanční výuky

Naši žáci se úspěšně orientovali nejen v Hluboké nad Vltavou

10. 5. 2018 / Novinky / Jiří Černý

Medailová umístění z orienťáku na Komoře i z Hluboké nad Vltavou...

V pátek 27. dubna proběhl orientační běh štafet. V areálu Komora se nejlépe orientovala dvojice Anna Kosobudová a Nela Pekařová. V kategorii 6. – 9. třída obsadily dívky třetí místo. Na „bedně“ skončily i štafety středoškoláků. Jana Svobodová a Daniel Červ doběhli na druhém místě, třetí místo obsadila Anna Svobodová a Jan Vondruška.

Krajský přebor v orientačním běhu se konal dne 9. 5. v krásném prostředí Hluboké nad Vltavou a žáci táborského gymnázia se při závodě opravdu neztratili, teda většina. A jak to nakonec dopadlo: Anna Kosobudová z V1.G vyhrála, její spolužačka Nela Pekařová byla třetí, Honza Vondruška z 3. B obsadil ve své kategorii 2. místo, Anna Svobodová skončila třetí a v týmové soutěži obsadili naši orientační běžci krásné druhé místo.

Velké uznání patří všem našim reprezentantům především za to, jak k celé této sportovní akci přistoupili. Za výbornou reprezentaci školy děkujeme.